Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zwraca uwagę na biały i zdrowy uśmiech. Niestety mimo wielu innowacji w dziedzinie past do zębów z metodą wybielającą, nasz uśmiech nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali. Dlatego w takim momencie musimy zdecydować się na wybielanie zębów. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele środków, które mają pomóc nam w osiągnięciu śnieżnobiałego uśmiechu.

Pasty do zębów mimo zapewnień, że efekty widoczne będą już po czternastu dniach nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Wrocławscy stomatolodzy informują o tym, iż podobnie ma się sytuacja z różnymi preparatami, listkami wybielającymi, które można za niewielkie pieniądze kupić w internecie lub aptekach. Tego typu środki oczywiście nie są skuteczne. Jeśli profesjonalny zabieg wybielania zębów kosztuje znacznie więcej, to nie powinniśmy oczekiwać, ze za bardzo małe pieniądze osiągniemy podobny efekt.

Dlatego koniecznie powinniśmy zgłosić się do stomatologa, który zastosuje wobec naszych zębów najnowocześniejsze zabiegi wybielające. Profesjonalne metody są najdroższe, lecz jednocześnie najszybsze i najbardziej skuteczne. Wybielanie w gabinecie stomatologicznym może odbywać się za pomocą specjalnych lamp wraz z użyciem odpowiednich preparatów, laserów wybielających, czy specjalnych substancji, które umieszczane są w nakładkach tworzonych przez stomatologa. W krótkim czasie można osiągnąć śnieżnobiały uśmiech, lecz przy okazji nie powinniśmy zapominać o prawidłowej higienie jamy ustnej, usuwaniu kamienia nazębnego, gdyż mogą one doprowadzić do powrotu przebarwień. Wrocławscy stomatolodzy z doświadczenia podpowiadają, że skorzystanie z zabiegu wybielania zębów, w gabinecie stomatologicznym, wpłynie na atrakcyjność naszego wyglądu oraz poprawi naszą pewność siebie.

Gabinet stomatologiczny PORADENTIC

W celu umówienia wizyty prosimy przejść na zakładkę „Kontakt”.

Kontakt
2017-08-28T16:37:45+01:00